DİĞER HABERLERETKİNLİKOYUNDER'DENYEREL ETKİNLİKLER

GameX 2016 – “Kadınlar için Oyun sektöründe kariyer” paneli ile Türkiye’nin başarılı oyun şirketlerinden kadın profesyoneller, sektörü, görev ve sorumluluklarını, bu sektörde yer almayı hedefleyen kadınlara kendi gözlerinden değerlendiriyor ve anlatıyor.

 

image004

GAMEX 2016 Uluslararası Oyun Fuarı Oyunder’in /G adını verdiği özel sektör etkinlikleri dizisine bu yıl 3. kez ev sahipliği yapıyor.

Oyunder tarafından düzenlenen /G etkinlikleri dizisinde sektörel paydaşları, profesyonelleri, ileriye yönelik olarak bu sektörde yer almayı hedefleyenleri ve sektörel gelişmeler hakında daha fazla fikir sahibi olmak isteyenleri buluşturuyor.

“Kadınlar için Oyun sektöründe kariyer” paneli ile Türkiye’nin başarılı oyun şirketlerinden kadın profesyoneller, sektörü, görev ve sorumluluklarını, bu sektörde yer almayı hedefleyen kadınlara kendi gözlerinden değerlendiriyor ve anlatıyor.

İzleyicilere düşen ise anlatılacakları değerlendirip aktarılan tecrübeyi almak ve Türkiye’nin Oyun sektöründe yer alan Kadın profesyonellere sorularını sormak.

Kimler Katılmalı;

1-Oyun Sektörünü tanımak isteyen Kadın Girişimci ve yöneticiler,

2-Kadın/Erkek bu sektöre ilişkin daha fazla fikir sahibi olmayı hedefleyenler,

3-Oyun Sektöründe Kariyer yapmayı hedefleri arasına almış olan kadınlar,

4-Oyun sektörünü kadın profesyonellerin gözünden ve perspektifinden tanımak isteyenler,

5-Ekiplerine kadın oyun sektörü çalışanı katmayı düşünen ekip sorumluları ve yöneticiler,

6-Eserlerini, tecrübesini ve/veya teknik kapasitesini sektör paydaşları ile networking sırasında paylaşmak isteyenler.

Önemli Hatırlatma: Etkinliğimiz GameX 2016 Fuar alanı içerisinde bulunan seminer salonlarında gerçekleşecektir. Bu nedenle fuar alanına giriş için ayrıca ek bir kayıt gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Etkinliğimiz ücretisizdir. Ancak fuar’a giriş ücretlidir. Online olarak fuar giriş biletini alabilirsiniz

Etkinliğimize katılımcı olarak kaydınızı evenbrite üzerinden tamamladıktan sonra ayrıca Gamex 2016 online fuar biletinizi almayı unutmayın.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.