DİĞER HABERLERETKİNLİKOYUNDER'DENYEREL ETKİNLİKLER

GameX 2016 – “Indie” Bağımsız Oyun Geliştirme Süreci nasıl ilerliyor?profesyoneller bu alanda çalışan ve çalışmak isteyenlere ilham vermek ve onlara kendi yolcuklarını anlatmak için sahne alıyor.

image006

GAMEX 2016 Uluslararası Oyun Fuarı Oyunder’in /G adını verdiği özel sektör etkinlikleri dizisine bu yıl 3.kez ev sahipliği yapacak.

Oyunder tarafından düzenlemekte olan /G etkinlikler dizisinde sektör paydaşları, profesyonelleri, ileriye yönelik olarak bu sektörde yer almayı hedefleyenleri ve sektörel gelişmeler hakında daha fazla fikir sahibi olmak isteyenleri buluşturuyor.

“Indie” Bağımsız Oyun Geliştirme Süreci nasıl ilerliyor?profesyoneller bu alanda çalışan ve çalışmak isteyenlere ilham vermek ve onlara kendi yolcuklarını anlatmak için sahne alıyor.

İzleyicilere düşen ise anlatılacakları değerlendirip, aktarılan tecrübeyi ve öngörüleri almak ve alanın temsilcilerine sorularını sormak.

Kimler Katılmalı;

1-Bireysel bağımsız Oyun geliştiriciler ve bağımsız ekipler,

2-Oyun Sektörüne Türk bağımsız oyun geliştiricileri ekosistemini daha iyi anlamak, tanımak isteyen Oyun Geliştiriciler, firma sahipleri, yatırımcılar ve Şirket yöneticileri,

3-Kamu destekleri alanında farklı devlet kurumlarında mekanizmaların işleyişinden sorumlu olan uzmanlar ve yöneticiler,

4-Bu alanda bilgi ve bağlantı düzeyini yükseltmek isteyen kişi ve kurumlar (Yerli/Yabancı),

5-Bu alanda bilgi, tecrübe ve/veya teknik/artistik/tasarım yeteneklerini sektör paydaşları ile networking sırasında paylaşmak isteyenler.

Önemli Hatırlatma: Etkinliğimiz GameX 2016 Fuar alanı içerisinde bulunan seminer salonlarında gerçekleşecektir. Bu nedenle fuar alanına giriş için ayrıca ek bir kayıt gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Etkinliğimiz ücretisizdir. Ancak fuar’a giriş ücretlidir. Online olarak fuar giriş biletini alabilirsiniz

Etkinliğimize katılımcı olarak kaydınızı evenbrite üzerinden tamamladıktan sonra ayrıca Gamex 2016 online fuar biletinizi almayı unutmayın.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.