DİĞER HABERLERFİRMALAR VE OYUNLAR

ESL Türkiye Yaz Dönemi Stajyer Alımları

ESL Türkiye Staj
Üyelerimizden ESL Türkiye yaz dönemi süresince, kendileriyle beraber eğlenecek ve kendine yeni tecrübeler katacak stajyerler arıyor!
Staj dönemi yaz ayının tüm sürecini kapsayacak şekilde, okul kapanış tarihinde başlayıp, başlangıç tarihine kadar devam eden bir süreç olacak. Bu süre zarfında staj yapmak isteğinizi belirten ve kendinizi tanıtan bir yazınızı, özgeçmişinizi, sosyal medya ve iletişim adreslerinizi belirten bir elektronik postayı  ESL Türkiye ‘ye forthewin@massk.in adresine göndermeniz başvuru sürecinizin ilk adımı için yeterli olacaktır. Lütfen mail içeriğinizde hangi alana başvurmak istediğinizi de belirtmeyi unutmayınız.

ESL Türkiye Staj

ESL Türkiye’ye Staj İçin Başvurabileceğiniz Alanlar:

Sosyal Medya

E Spor dünyasını yakından takip eden, kendi etkinlik ve canlı yayınlarımızda içeriğimizle uygun ilerleyen sosyal medya içeriklerinin üretilmesi gibi konularda son kullanıcıyla birebir temas yakalayabileceğiniz bir alan.

Canlı Yayın Asistanı

Her hafta yoğun canlı yayın programımızda bizlere destek olarak canlı yayının ilk basamağından başlayarak teknik basamaklarına kadar birçok alanda kendinizi geliştirebilirsiniz. Bu alanda yoğun tempo ile çalışmaya varım diyorsanız adaylığınızı bekliyoruz!

Grafik Tasarım

Canlı yayın grafiklerinden tutun, sosyal medya içeriklerine kadar büyük bir havuzda tasarımcı kimliğinizi ortaya koyarak bu alanda kendinizi geliştirebilirsiniz.

Metin Yazarı

İçeriklerimizi yazıp, kampanya kurgularını oluşturup güzel projelerin süper fikirlerini üreten OYUNCU!

Pazarlama&Satış

Müşterilere sunulacak paketlerin oluşturulması, müşteri ilişkilerinde kendini geliştirecek, raporlama konusuna destek olacak ESL ürünlerine hakim olacak kişilerin aday olabileceği bir alan.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.