DİĞER HABERLERETKİNLİKYEREL ETKİNLİKLER

ESL Türkiye Şampiyonası Heyecanı İzmir ve İstanbul’da

MediaMarkt GameZone tırı ile Intel ESL Türkiye Şampiyonası Final heyecanını Türkiye’ye yaşatıyor.

ESL Türkiye Şampiyonası Finaline Sayılı Günler Kaldı

MediaMarkt, Intel ESL Türkiye Şampiyonası Finaline sayılı günler kala, GameZone tırıyla oyun severleri final heyecanını yaşamaya davet ediyor. Çeyrek finallerin ilk adımı için 14 Ekim’de Bursa Anatolium AVM’de ziyaretçileriyle buluşan GameZone tırı, 15 Ekim’de çeyrek finallerin ikinci adımı için Eskişehir Espark’ta oyun tutkunlarıyla bir araya geldi.

Yarı finaller için 21 – 22 Ekim tarihlerinde İzmir Agora AVM’de ziyaretçilerini ağırlayacak olan tırın son durağı ise 4 – 5 Kasım tarihlerinde İstanbul Volkswagen Arena’daki şampiyona olacak.

Oyun tutkunları GameZone alanlarına akın etti

İlki 14 Ekim’de Bursa’da, ikincisi ise 15 Ekim’de Eskişehir’de gerçekleşen GameZone Tır Etkinlikleri oyun severler tarafından yoğun ilgi gördü. ESL Türkiye Ligi karşılaşmalarını dev LED ekranda canlı olarak izleme fırsatına erişen ziyaretçiler, etkinlik boyunca birbirinden farklı sürpriz ve özel fırsatlarla eşsiz bir deneyim yaşadı. ParkurZone yarışmasında, MediaMarkt mağazasına saklanan bir ürünü bulmak için birbirleriyle yarışan katılımcıların heyecanlı mücadelesine, alandaki izleyiciler de ortak oldu. Her yarışmacı hediye kartı kazanma fırsatı bulurken, en hızlı olan yarışmacılar ise final bileti almaya hak kazandı.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.