FİRMALAR VE OYUNLAR

Duple! Tüm Mobil Oyuncuların Beğenisine Sunuldu

Duple! Mobil Platformlar İçin Yayınlandı!

Mobil oyuncuların keyifli dakikalar geçirmesini sağlamak için geliştirilen basit ve eğlenceli bir yapıda tasarlanan Duple! tüm mobil oyuncuların beğenisine sunuldu.

4*4 bir tahta üzerinde taşların bir araya getirilerek toplanmasını hedefleyen Bulmaca kategorisinde ki Duple!,  daha önce de pek çok örneğini gördüğümüz taşları birleştir, rakamları katla mantığı ile oynanan  Merged! ve 2048! gibi oyunları hatırlattı.

Tahta üzerinde bulunan taşları katlamak ve büyütmek için pek çok farklı strateji kullanabileceğiniz oyunda birleşen sayılar katlanarak artacak ve oyun tahtasında yeni taşlar için yer açılacaktır. Ayrıca toplanan taşlardan kazanılan altınlar ile biriken taşlar silinebilmektedir. Kazanılan puanlar lider tablosuna yazılarak tüm oyuncuların sıralaması gösterilmekte böylece bir rekabet ortamı da yaratılmakta. Herhangi bir zaman sınırlaması olmayan oyunda tahta dolana dek oynamaya devam edebilirsiniz.

Mobyte : Mobil Oyunlar Üreten Bir Teknoloji Takımı

Oyunu geliştiren Mobyte ise 2013 yılı sonunda kurulan bir ekip.  Kendilerini “Mobil oyunlar üreten ve geliştiren bir teknoloji takımı” olarak tanımlıyorlar. Oyunları şu ana kadar 3 milyondan fazla indirildi ve oynandı. Kaliteli mühendislik ve tasarımı bir araya getirmeyi tüm ürün ve çözümlerinde temel hedef olarak belirlediklerini söylen ekip üyeleri birçok projeyi geliştirmeye devam ettirdiklerini ve yakında bu projelerden bahsediyor olacağımızı da sözlerine eklediler.

Mobyte olarak geliştirdikleri projeler ve sundukları hizmetleri başlangıçtan teslim anına kadar her katmanında kendi bünyesinde titiz çalışmalarla geliştirdiklerini ifade ederlerken  pratik ve kalıcı çözümleri zamanında ve eksiksiz ulaştırma ilkesi ile müşteri ve oyunculara kalite hizmet sözü de vermektedirler.

Ekibin daha önce yayınlanmış Swipe isminde bir mobil oyunu daha bulunmakta

Oyun hem Google Play hem App Store üzerinde yayınlanmış durumda. Oyunu Android platformu için buradan , iOS platformu içinse buradan indirebilirsiniz.

Oyunun tanıtım videosuna ise aşağıda ki oynatıcıdan erişmeniz mümkün.

Mobyte ekibine başarılar dileriz.

Umut Kurt Hakkında

Oyun sektörüne uzun yıllar önce dünyanın ilk "Çiftlik Simulasyonu" oyunu olan Umut Tarlaları'nın yapımcı firması Flash Bilgisayar ile girmiştir. Çeşitli sektörlerde bilişim yöneticiliği yaptıktan sonra Nitrid Games ile oyun sektörüne dönüş yapmıştır. Bu süreçte Pivot Games, Last Room, SoftAnya ekipleri başta olmak üzere çeşitli ekiplerle Android ve IOS platformları için mobil oyunlar ve uygulamalar geliştirmiştir. Türkiye’de oyun endüstrisinin önemli seslerinden olan OYUNDER Yönetim Kurulu Üyesidir.

Bir cevap yazın