DİĞER HABERLERETKİNLİKYEREL ETKİNLİKLER

Dota 2’nin En Büyüğü Team Entelechy!

Dota 2’nin En Büyüğü Team Entelechy!Red Bull Son Şampiyon büyük finalinde Dark Passage ile kapışan ekip, kupayı kaldıran taraf oldu!

Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’un Zorlu PSM’de gerçekleşen büyük finali tam anlamıyla nefesleri kesti! ESL Türkiye Şampiyonası‘nın galibi Dark Passage ile Açık Elemeler’de birinciliği elde eden Team Entelechy’nin karşılaştığı büyük finale yoğun ilgi vardı. Dark Passage’ın ilk oyunu aldığı Red Bull Son Şampiyon finalinde, Team Entelechy iki oyun üst üste kazandı ve maçta durumu lehine çevirdi. Ancak Dark Passage, dördüncü oyunu kazanarak finali beşinci maça taşıdı. Finalin son maçında kazanan Team Entelechy ise Red Bull Son Şampiyon’da kupayı alan ekip oldu!

Didem Soydan ve Mustafa Özben sunumuyla Zorlu PSM Drama Sahnesi‘nde gerçekleşen Red Bull Son Şampiyon büyük finalinde oyunseverler tribünleri tamamen doldurdu. Beş maçlık Dota 2 kapışmasında salona gelenler unutulmaz bir final izledi. Büyük finalde maçların yanı sıra cosplayer’lara ilgi de büyüktü.

Büyük final, RedBull.com ve ESL Türkiye’nin Twitch hesabı üzerinden de canlı yayınlandı. Yayın boyunca RedBull.com/sonsampiyon sayfasından düzenli aralıklarla ücretsiz Steam kodu dağıtıldı.

Böylesine özel bir günün kapanışı da çok özel olmalıydı elbette! Şampiyon Team Entelechy, dünyaca ünlü OG takımıyla turnuvanın sonunda online bir gösteri maçı da yaptı.

Red Bull Son Şampiyon’da birinciliği elde eden Team Entelechy 8 bin TL para ödülünün sahibi oldu. İkinci ekip Dark Passage ise turnuvadan 4 bin TL ödülle ayrıldı.

Kaynak : Redbull Haber Bülteni

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.