DİĞER HABERLERFİRMALAR VE OYUNLAR

DarkOrbit Ebedi Dirilişin Peşinde!

Darkorbit Reloaded

Dünya çapında adından çokça söz ettiren ve Türkiye’nin en popüler uzay aksiyon oyunu olan DarkOrbit Reloaded, çevrimiçi MMORPG dünyasındaki efsanevi süzülüşüne devam ediyor. Yayınlanan yeni DarkOrbit güncellemesi ile oyuna topluluk tarafından en çok istenen özelliklerin dahil edildiği müjdesini veren Bigpoint, aynı zamanda DarkOrbit oyuncularını Türkiye’deki youtuberlar tarafından duyuralacak bir hediye paketi ile ödüllendirecek.

Güncelleme ile “Teknoloji Fabrikası ve Geliştirme Sistemi” ana oyun sayfasından, uzay haritasına taşınıyor. Böylece oyunculara doğrudan erişim olanağı sağlanıyor. Ekipman yükseltmeleri ise artık tesadüfe dayalı olmayak. Oyuncular dilerlerse geliştirme süresini atayabilecekleri bir sistem oyuna dahil edilmiş. DarkOrbit Reloaded bir önceki versiyonundan daha oyuncu dostu ve daha güvenilir bir şekilde karşımıza çıkıyor.

 

DarkOrbit Reloaded Güncellemesi İle Gelen Yeni Özellikler İse Şöyle:

 

  • Yeni Nadir Kaynak, Eksen Işın Regülatörü (EIR): Galaksi kapılarından ve günlük görevlerden kazanabilen bu kaynak ile çok sayıda öğeyi artık yükseltilebilirsiniz.
  • Yeni Eşya, Izokronat (I-Chron): Yükseltme işlemini hızlandırmanızı sağlayan bu eşyayı birleştirme kısmından üretebileceksiniz.
  • Yeni, Kalkan SG3N-B03:450 kalkan gücü ve hasarın %80’inini absorbe eden bu kalkan ile savunmanızı tamamlayabilir ve düşmanlarınızı uzak tutabilirsiniz.

LF4 gibi güçlü lazer hasarlarında da dengeleme değişikliklerinin mevcut olduğu bu yeni güncelleme, bir de ücretsiz hediye paketi ile taçlandırılıyor. Sürpriz içerikli  pakete çok yakında Darkorbit oyuncusu popüler Youtuberlar vasıtası ile sahip olabilir, uzaydaki yükselişinize devam edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve oyuna erişmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.