Click Game Studio

Click Game Studio 4.5 Milyon TL Yatırım Aldı

Bursa merkezli mobil oyun firması Click Game Studio, İstanbul merkezli film ve fotoğrafçılık stüdyosu VOR Studio‘dan 4,5 milyon lira yatırım aldı.

Click Game Studio, Mart 2020 tarihinde, Ali Özer ve Denizhan Aslan tarafından kurulmuş bir mobil oyun stüdyosu. Tam da COVID-19 önlemlerinin ülkemizde yaygınlaştığı dönemde faaliyetlerine başlayan stüdyo, geçtiğimiz günlerde ilk oyunları Bilgelik Online Kelime Oyununu yayınladı.

Click Game Studio, ilk oyunlarını yayınlamadan kısa bir zaman önce VOR Studio’dan 4,5 milyon lira değerinde yatırım aldı.

Şu an yedi kişilik bir ekipten oluşan genç firma, aldıkları yatırımla beraber büyüyerek yeni projelere yelken açmayı hedefliyor. Bu arada hatırlatmak isteriz ki Ali Özer ‘in eşi Buse Kartal Özer’de bir oyun geliştirici kendisini Buse Game markası ile yayınladığı oyunlardan hatırlayanlarınız olacaktır.  Yeni kurulan firma daha önce Buse Game tarafından kullanılan  Google Play Store sayfası üzerinden Android oyuncularına ulaşacak.

Çıktıkları yolda değerli dostlarımız Ali Özer ve Denizhan Aslan’a başarılar dileriz.

Click Game  ve Bilgelik Kelime Oyunu hakkında daha fazla bilgi almak için web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Bilgelik oyununa ise buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.