DİĞER HABERLER, FİRMALAR VE OYUNLAR

ByNoGame Robotik ve Oyun Programlama Stüdyosu Açıldı!

Tebrikler ve Teşekkürler ByNoGame 

Geçtiğimiz yıl geleceğimize ve tüm çocuklarımıza armağan olsun diye 1.000 fidan diken üyelerimizden ByNoGame, şimdi ise çocuklarımızın eğitimi için yeni teknoloji üssü ofisinde Robotik ve Oyun Programlama Stüdyosu projesini gerçekleştirdi.

En güzel 23 Nisan Hediyesi!

Önderimiz ATATÜRK’ün bizlere ve bütün dünya çocuklarına armağan ettiği bu özel günü bu vizyona yakışır bir biçimde değerlendiren ve kutlayan firma stüdyonun kapılarını 23 Nisan’da açarak projenin startını verdi.

Bütün çocuklarımızı bir fidan bilen firma onların rekabetçi dünya şartlarına uyum sağlayabilecekleri bir proje geliştirmiş. Çocuklarımıza okuldan elde edemeyecekleri özel ve uygulamalı eğitimleri de vermeyi amaçlayan projenin başarılı olacağına inancımız tam. Desteğimiz sizinle.

Ayrıntılı bilgi almak için firmanın resmi web sitesini ziyaret edebilir ya da sosyal medya hesabı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Umut Kurt Hakkında

Oyun sektörüne uzun yıllar önce dünyanın ilk "Çiftlik Simulasyonu" oyunu olan Umut Tarlaları'nın yapımcı firması Flash Bilgisayar ile girmiştir. Çeşitli sektörlerde bilişim yöneticiliği yaptıktan sonra Nitrid Games ile oyun sektörüne dönüş yapmıştır. Bu süreçte Pivot Games, Last Room, SoftAnya ekipleri başta olmak üzere çeşitli ekiplerle Android ve IOS platformları için mobil oyunlar ve uygulamalar geliştirmiştir. Türkiye’de oyun endüstrisinin önemli seslerinden olan OYUNDER Yönetim Kurulu Üyesidir.

Bir cevap yazın