DİĞER HABERLERFİRMALAR VE OYUNLAR

Bluff Plus Zynga Türkiye Tarafından Yayınlandı

Bluff Plus

Zynga Türkiye kuruluşunun ardından ilk oyunu olan Bluff Plus oyununu mobil platformlar için yayınladı. Zynga’nın Peak Games’in tamamını  ve Rollic Games ‘in bir bölümünü satın alması hala  sektörde en çok konuşulan konular arasında. Bildiğiniz üzere Zynga ‘nın Türk oyun firmalarına ve oyuncularına ilgisi eskiye dayanıyor. Türk oyuncuların kart oyunlarına ilgisi ve mobil oyuncu sayısı Zynga için ükemizi önemli bir pazar haline getirmişti. Peak Games’in bir bölümünü 2017 yılında satın alan Zynga, Türkiye bölümünü ise Buğra Koç yönetiminde faaliyete geçirmişti.

Bluff Plus neler sunuyor?

Buğra Koç yönetimindeki Zynga Türkiye ekibinin ilk oyunu olan Bluff Plus daha çok poker türündeki blöf mantığına dayanıyor. Karşılıklı olarak blöf çekerek ve blöfü bozmaya çalışarak elinizdeki kartları azaltıyorsunuz. Oyuncuların tecrübesine göre maçlar uzun sürebiliyor.

Oyunun ikinci ayağı ise yönetim türünde. Kendi adalarınızı malzemeler satın alarak geliştiriyorsunuz, başka bir kullanıcının adasına saldırıyorsunuz veya ekip halinde saldırılar yapıyorsunuz. Aldığınız puanlarla tabloda yükseliyorsunuz.

Oyun özellikle pokeri bilmeyenler için başlangıçta karmaşık gelebilir.  Ancak oynadıkça yavaş yavaş tekniği öğreniyorsunuz. Açılan kartları hafızanızda tutarsanız blöf atmak veya blöfü bozmak açısından avantaj elde edebilirsiniz.

Oyunu incelemek isterseniz Google Play üzerinden ya da App Store üzerinden yükleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.