DİĞER HABERLERFİRMALAR VE OYUNLAR

Black Desert Mobile Ön Lansmanını Gerçekleştireceği Ülkeleri Açıkladı!

Black Desert Mobile ile aksiyon ve macera devam edecek!

Pearl Abyss, 2 milyondan fazla ön kayıt sayısına ulaşan Black Desert Mobile’ın, bugün 7 ülkede Google Play Store üzerinden oyun dili İngilizce olarak ön lansmanını yaptı. Oyun şu an Türkiye, Avustralya, Malezya, İrlanda, İsveç, Şili ve Kanada’da oynanabilir durumda.  Açık Dünya MMORPG türünde yer alan oyun, 2019’un son aylarında hem iOS hem Android için dünya genelinde çıkışını gerçekleştirecek.

Black Desert Mobile, Maceracıların Black Desert’ta yaşadığı benzersiz oyun deneyiminin yanında, aynı hızlı tempolu aksiyon savaş sistemini sunuyor. Maceracılar eşsiz bir savaş sistemi ve kişiselleştirme seçeneklerini keşfedecekler. Aynı zamanda Balıkçılık, Toplama, Ticaret, At Çiftleştirme, Üretim ve Kamp yönetimi gibi çeşitli yaşam becerilerine de sahip olabilecekler. Maceracılar; Yükseltme, Aksesuarlar, Petler ve Kara Ruh gibi farklı özelliklerle güçlerini artırabilecekler. Bununla beraber Klanlar, Kara Ruh Modu ve gerçek zamanlı bir Pazar ortamı da dahil olmak üzere sürükleyici oyun seçenekleri sunan oyun içi sistemlerin keyfini çıkarabilirler.

İlk deneyimleyen siz olun!

Maceracılar yeni yolculuklarına beş karakter sınıfından birini seçerek başlayabilirler: Warrior, Ranger, Giant, Witch veya Valkyrie gibi karakter sınıfları maceracılara oyun içinde farklı deneyimler sunacak. Oynanan sınıfa bağlı olarak, düşmanların çevresinde ustaca manevralar yapabilirsiniz. Büyü yeteneklerinizle ateş, buz, rüzgâr, şimşek ve toprağı kullanarak aksiyona dahil olabilirsiniz.

Ön lansmanda oynayan maceracılar, bu yılın ilerleyen zamanlarında Black Desert Mobile dünya çapında hizmete sunulduğunda da kaldıkları yerden oynamaya devam edebilecekler.

Bunun yanında, iOS kullanıcısı olan Maceracılar, Black Desert Mobile resmi web sitesi üzerinden kayıt yaptıktan sonra iOS App Store üzerinden ön sipariş vererek, oyun içi özel eşyaları elde edebilirler.

 

Kaynak: Hubogi

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.