Basın Bülteni: Zula Ekibi Oyunseverler ile Buluşuyor

Türkiye’de Madbyte Games tarafından geliştirilen ve Lokum Games tarafından yayınlanan ilk ve tek Türk yapımı MMOFPS oyunu “Zula”, oyunseverlerin karşısına çıkıyor. Kapalı Beta sürecini kısa bir süre önce tamamlayan “Zula” 31 Ocak Cumartesi günü Bahçelievler’deki Game Ekstra Gamer-Arena’da yapılacak etkinlikle, Açık Beta öncesinde son kez oyuncular tarafından beğenisine sunulacak. Oyuncular “Zula”’yı denerken toplamda 3000 TL ödüllü yarışmalara katılma fırsatını da yakalayacaklar.

İlk ve tek Türk yapımı MMOFPS oyunu “Zula”, oyuncularıyla buluşuyor. Madbyte Games tarafından iki yıldır Türkiye’de geliştirilen ve Lokum Games tarafından yayınlanan  “Zula”, 31 Ocak Cumartesi günü Bahçelievler’deki Game Ekstra – Gamer Arena’da yapılacak etkinlikte, Açık Beta öncesinde oyuncularıyla buluşacak.

ZU_31Ocak_Event (2) (2)

Oyuncular bu özel etkinlikte, uzun zamandır bekledikleri “Zula”yı Açık Beta öncesinde son kez deneme fırsatı bulacaklar. Katılımcılar “Zula”nın dünyasını keşfetmekle birlikte toplamda 3000TL ödüllü yarışmalara katılma fırsatını da yakalayacaklar. Ayrıca “Zula”nın yapım ve yayın ekibi, etkinlik sırasında oyuncuların sorularına yanıt vermek ve oyun hakkındaki görüşlerini dinlemek için etkinlikte olacak. Etkinliğe katılan tüm oyuncular, ilerleyen günlerde gerçekleşecek açık betada, sürpriz ödüllerin de sahibi olacak.

“Zula”nın Açık Beta öncesi son kez oynanacağı bu etkinlik, tüm oyunseverlere açık olarak gerçekleşecek ve herhangi bir katılım şartı aranmayacak.

Program

Tarih: 31 Ocak 2015

Saat: 11.00 – 18.00

Yer: Game Ekstra –Gamer Arena

Adres: Bahçelievler Mh., Adnan Kahveci Bulvarı (Eski Londra Asf.) No:125, 34180 Bahçelievler Merkez/İstanbul

Basın Bülteninden

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.