DİĞER HABERLER

Basın Bülteni: Wolfteam Dergisi’nin 2. Sayısı Raflarda!

Wolfteam Dergisi’nin 2. Sayısı Raflarda!

İlk sayısı oyunculardan büyük ilgi gören ve 35 bin satış rakamına ulaşan Wolfteam Dergisi’nin ikinci sayısı raflarda yerini aldı.

Wolfteam Dergisi’nin 2. Sayısı Raflarda!
Wolfteam Dergisi’nin 2. Sayısı Raflarda!

Türkiye’nin en çok oynanan MMOFPS oyunu Wolfteam’in çıktığı anda büyük ilgi gören ve 35 bin satış rakamına ulaşan “Wolfteam Dergisi” oyun severlere bir sürpriz daha yapıyor ve yepyeni içerikleri ile raflardaki yerini alıyor.

Wolfteam Dergisi’nin ikinci sayısı da, Wolfteam’e oyuncularının ve oyun severlerin en çok merak ettiği ve ilgiyle takip ettiği konulardan oluşuyor. Ünlülerin bir araya geldiği ve heyecan dolu bir mücadeleye sahne olan AllStar Projesi ile ilgili detaylar, yeni karakterlerin ve ekipmanların tanıtımlarının yanı sıra birçok özel içeriği de takipçileriyle buluşturan Wolfteam Dergisi’nin ikinci sayısında, Wolfcity Adana ile ilgili haberler de yer alıyor. Ayrıca derginin içinden çıkacak “İninal Kartı” ile tüm Joygame oyunlarında fazladan %10 Joy Para kazanma şansı da oyuncuların oluyor.

İninal kartlarını kullanmak için uygulamayı indirmek ya da ininal.com’a girip hesap açmak yeterli oluyor. Hesaplarına kartlarını ekleyen oyuncular, ING ATM, PTT Şubeleri ve Migroslardan veya EFT yoluyla kartlarına para yükleyebiliyorlar.

250 TL’ye varan hediye kuponlarının yanı sıra muhteşem posterler ve daha birçok özel içerik ile oyuncularla buluşan Wolfteam Dergisi’nin ikinci sayısıyla ilgili detaylı bilgiye http://joy.ac/4g7g adresindeki forum sayfasından ulaşabilirsiniz.

Basın bülteninden

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.