DİĞER HABERLER

Basın Bülteni: Türkiye’nin İlk Bağımsız Dijital Oyun Mağazası Voidu Yayında

Türkiye'nin İlk Bağımsız Dijital Oyun Mağazası Voidu Yayında

Birbirinden keyifli oyunlar, cazip fiyatlarla çok yakında sizlerle

Türkiye'nin İlk Bağımsız Dijital Oyun Mağazası Voidu Yayında
Türkiye’nin İlk Bağımsız Dijital Oyun Mağazası Voidu Yayında

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de yaygınlığı günden güne artan dijital oyun dağıtım platformlarına yepyeni ve cazip bir bakış açısı geliyor. Dijital oyun platformları konusunda deneyimli bir ekip tarafından geliştirilen Voidu, beta sürümüyle oyunseverlerin karşısında. Bundan böyle oyuncular, hem güncel ve merakla beklenen oyunları, hem de klasikleri cazip kampanyalarla satın alabilecekleri bir dijital mağazaya sahipler.

Yenilikçi bakış açısı ve çok çeşitli ödeme seçenekleri sayesinde oyuncuların kolayca alışveriş yapmasına olanak sağlayacak olan Voidu, cazip kampanyaları ve uygun fiyatlarıyla da adından bir hayli söz ettirecek.

Voidu CEO’su Emrah Kara konuyla ilgili olarak “Voidu.com, kullanıcılarına terzi işi kampanyalar ve içerikler sunan, müşteri odaklı bir dijital oyun platformu olarak hizmete girdi. Bu kapsamda oyunculara daha avantajlı imkânlar sunabilmek amacı ile sadece platform olarak değil, beraber çalışacağımız markalar ile de ortak projeler üretiyoruz. Yerel ortaklarımız ve küresel bakış açımızla, başta Türkiye olmak üzere, hizmet vereceğimiz tüm ülkelerde oyuncuların kendisini yakın hissedeceği ve benimseyeceği bir marka oluşturmayı hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

Yeni oyunlar ve cazip indirimler için Voidu’yu takip etmeye devam edin.

Basın bülteninden

Basın Bülteni: Türkiye’nin İlk Bağımsız Dijital Oyun Mağazası Voidu Yayında” üzerine bir yorum

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.