FİRMALAR VE OYUNLAR

Basın Bülteni: SİHİRLİ PATİ IOS VE ANDROID CİHAZLARA BÜYÜLEYİCİ BİR HİKÂYE İLE GELMEK İÇİN HAZIRLANIYOR!

SİHİRLİ PATİ IOS VE ANDROID CİHAZLARA BÜYÜLEYİCİ BİR HİKÂYE İLE GELMEK İÇİN HAZIRLANIYOR!

Netmarble Turkey; Mükemmel Büyü Dünyası, Büyücüler ve Gittikçe Zorlaşan Engellerle renk eşleştirme- yapboz türüne hayat veriyor.

SİHİRLİ PATİ IOS VE ANDROID CİHAZLARA BÜYÜLEYİCİ BİR HİKÂYE İLE GELMEK İÇİN HAZIRLANIYOR!
SİHİRLİ PATİ IOS VE ANDROID CİHAZLARA BÜYÜLEYİCİ BİR HİKÂYE İLE GELMEK İÇİN HAZIRLANIYOR!

Netmarble Turkey; yepyeni, rengârenk bulmaca oyunu olan Sihirli Pati oyununu çok kısa bir süre sonra kullanıcılarıyla buluşturmaya hazırlanıyor… Sihirli Pati adlı oyun 5 Mart itibariyle hem App Store hem de Google Play’de tamamen ücretsiz olarak yayınlanacaktır.

Sihirli Pati’de, bir zamanlar normal bir çocuk olan ve büyülü bir kediye dönüştürülen Cesur, arkadaşlarını Zalim Büyücü Sansar’ın elinden kurtarmak ve arkadaşlarını hayvana dönüştüren büyüyü bozmak zorundadır. Bu zorlu mücadelede oyuncular en zor seviyelere geçmek için renk eşleştirme ve güçlendirici için blokları döndürerek düşürmede ve yapbozları çözmede Cesur’a yardım edecekler. Güçlü büyüler baş düşmanları ve engelleri geçmenizi sağlayabilir; ama her seviye Sansar’ın yapboz çözmesini zorlaştıracak sorunlarla birlikte gelmektedir…

Şirketin kalite anlayışına uyan, Sihirli Pati, bu yapboz blok macerasına yüksek üretim değeri ve yeniden oynanabilirliği getirmektedir. Skor sıralaması oyuncuları bir araya getirmekte ve oyuncuların blok blok Sansar’ın laneti bozarken birincilik için mücadele etmelerini sağlamaktadır.

Sihirli Pati, 5 Mart 2015 tarihi itibariyle App Store’dan ve Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirilebilecek. Oyunun Facebook versiyonu ise “Magic Cat Story” adıyla yayındadır.

Basın bülteninden

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.