Basın Bülteni: Paramanya’ya Ramazan Güncellemesi

Basın Bülteni: Paramanya’ya Ramazan Güncellemesi

Açıldığı günden itibaren milyonlarca kişi tarafından beğeniyle oynanan Türkiye’nin yeni oyunu Paramanya’ya Ramazan güncellemesi geldi. Yeni güncellemelerle birlikte Paramanya Apple AppStore ve Google Play’de tekrar ‘featured’ olarak üst sıralara yerleşti.

Basın Bülteni: Paramanya’ya Ramazan Güncellemesi
Basın Bülteni: Paramanya’ya Ramazan Güncellemesi

Dünyadan sonra Türkiye’yi de saran Paramanya’ya Ramazan güncellemesi geldi. Güncellemelerden sonra Apple AppStore’da ‘En İyi Güncellemeler’, Google Play’de ise ‘Yeni ve Güncellenmiş Oyunlar’ kategorilerinde featured olan Paramanya tekrar üst sıralara yükseldi.

Ramazan için Paramanya’ya gelen yeni oyun içi güncellemeler ve yenilikler ise şöyle; Ramazan’a özel ikon ve görsel, yeni Ramazan aksesuarı olarak Kandil Feneri, Ramazan’a özel oyun içi etkinlikler ve Uzay Haritası.

Dünyada milyonlar tarafından oynanan Paramanya, 7’den 70’e tüm yaş gruplarını keyifle saran, eğlenceli bir deneyim sunuyor. Netmarble EMEA tarafından tamamen lokalize edilerek Türk kullanıcılarla buluşan Paramanya ilk defa farklı bir gerçek zamanlı oyun deneyimi sunuyor.

‘Paramanya’ tüm dünyada App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz indirilebilir.
App Store: https://itunes.apple.com/tr/app/rhlt-almlywnyr-travelling/id970016305?mt=8
Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.netmarbletr.momatr
Facebook: https://www.facebook.com/ParamanyaNetmarble?fref=ts

Basın bülteninden

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.