FİRMALAR VE OYUNLAR

Basın Bülteni: PARAMANYA’NIN BAŞARISI TÜRKİYE’DEN SONRA ORTADOĞU’YU DA SARDI!

Basın Bülteni: Paramanya’ya Ramazan Güncellemesi

Dünyanın en büyük mobil oyun şirketlerinden Netmarble’ın Türk oyun severler ile buluşturduğu Paramanya, Türkiye App Store’da “En Yüksek Ciro” kategorisinde ilk 10’un içinde yer almayı başardı. Bunun yanı sıra MENA Bölgesi’nde ise Arapça versiyonu ile “Games in Arabic” kategorisinde ‘Featured’ olarak üst sıralardaki yerini aldı.

Dünyanın en büyük mobil oyun şirketlerinden Netmarble’ın Türk oyun severlerle buluşturduğu ve açılışından sonraki 24 saat içinde featured olan Paramanya, App Store’da “En Yüksek Ciro” listesinde ilk 10 oyun içerisinde yer buldu. MENA Bölgesi’nde ise “Games in Arabic” kategorisinde ‘Featured’ olmayı başaran Paramanya, lokalize edildiği her iki ülkede de başarısını kanıtladı.

Netmarble EMEA tarafından Türkiye ve MENA bölgesine özel olarak lokalize edilen Paramanya; karakterleri, dili ve haritasıyla lokalize edilen ilk mobil oyun olma özelliğini taşıyor. Apple App Store’dan ve GooglePlay’den ücretsiz olarak indirilebilen Paramanya, aynı anda 2 ya da 4 kişi olarak da oynanabiliyor. Arkadaşını Davet Et özelliği ile kullanıcılarına hediyeler dağıtmaya devam eden Paramanya, mobil oyun severlerin ilgi odağı olmaya devam ediyor.

‘Paramanya’ App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz indirilebilir.
App Store: https://itunes.apple.com/tr/app/rhlt-almlywnyr-travelling/id970016305?mt=8
Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.netmarbletr.momatr
Facebook: https://www.facebook.com/ParamanyaNetmarble?fref=ts

Basın bülteninden

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.