DİĞER HABERLERULUSLARARASI ETKİNLİKLER

Basın Bülteni: Oyun Tutkunlarının Dev Turnuvası İçin Yarış Başladı

On binlerce League of Legends (LoL) tutkununun heyecanla beklediği Tayvan Gaming Cup başvuruları 1 Nisan’da başladı.

Basın Bülteni: Oyun Tutkunlarının Dev Turnuvası İçin Yarış Başladı
Basın Bülteni: Oyun Tutkunlarının Dev Turnuvası İçin Yarış Başladı

Tayvan Ticaret Merkezi ve Dış Ticaret Bürosu MOEA’nın her yıl farklı bir ülkede gerçekleştirdiği ve yüzbinlerce genç oyuncunun yarıştığı oyun turnuvası Tayvan Excellence Gaming Cup’ın 2015 yılında ilk adresi Türkiye oldu. Tayvan Ticaret Merkezi tarafından, ESL Türkiye işbirliği ile düzenlenen turnuvaya bu heyacanı yaşamak isteyen tüm üniversite öğrencileri başvurabilecek. Katılımın ücretsiz olduğu “Tayvan Excellence Gaming Cup” oyun turnuvası için online başvuru dönemi 1 Nisan-20 Nisan.

Türkiye’de de büyük bir oyuncu kitlesine sahip olan League of Legends tutkunları 1 Nisan’dan itibaren online olarak www.taiwanexcellencegamingcup.com sitesinden başvurularını gerçekleştirebilecek. 20 Nisan’da başlayacak olan online elemelerin ardından, finale kalan 8 ekip 10 Mayıs Pazar günü, 20.000 TL’lik ödül havuzundan en büyük payın sahibi olabilmek için kıyasıya mücadele edecek.

Sponsorluğunu Tayvan’ın ASUS, FSP, Gigabyte, INWIN, MSI, Thermaltake ve Transcend gibi büyük oyun markalarının gerçekleştirdiği Tayvan Excellence Gaming Cup’ta, finale kalan oyuncular her biri 7 büyük markanın ürünlerinden oluşan Tayvan bilgisayarlarını kullanacaklar ve para ödülünün yanı sıra son model ürünleri kazanmak için de kıyasıya mücadele edecekler.

Tayvan Dış Ticaret Geliştirme Kurulu (TAITRA) Hakkında

Tayvan Dış Ticaret Geliştirme Kurulu (TAITRA), 1970 yılında Tayvan’ın dış ticaretinin tanıtılması ve dış pazarlardaki rekabet gücünün artırılması amacıyla kurulmuştur. Son 40 yıldır TAITRA Tayvan’ın ekonomisinin gelişmesinde büyük rol oynamıştır. TAITRA maddi olarak devlet ve ticari birlikler tarafından ortak desteklenen bir kuruluştur ve uluslararası iş dünyası için Tayvan’ın iş köprüsü olarak görülmektedir. Detaylı bilgi için http://www.taiwantrade.com.tw/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Taiwan Excellence Hakkında

İnovasyon ve katma değer konularında tanınmış bir isim olarak Taiwan Excellence, inodeğer değer taşıyan ürünlere verilen en yüksek ödüldür. Taiwan ExcellenceSelection programı 1993 yılında başlatılmıştır. Taiwan Excellence ödülünü kazanan ürünler Tayvan’ın ürettiği en devrimsel, en kaliteli, en katma değerli ürünleri olmakla birlikte aynı zamanda, Tayvan’ın,inovasyonu en yeni ürünlerin tasarımı ve üretiminde katma değer olarak kullanma konusundaki benzersiz dehasının da harika birer örneğini oluşturmaktadırlar. Daha fazla bilgi için http://www.taiwanexcellence.org/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Basın bülteninden

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.