FİRMALAR VE OYUNLAR

Basın Bülteni: Netmarble’ın Mobil Puzzle Oyunu “Puzzle Pet Party” Geliyor

Netmarble’ın Mobil Puzzle Oyunu “Puzzle Pet Party” Geliyor

Netmarble Games, FunnyG Co.Ltd. tarafından geliştirilen en yeni mobil puzzle oyunu Puzzle Pet Party’nin adını ve tanıtım fragmanını bugün yayınladı ve Netmarble’ın bu ay içerisinde resmi açıklamayı yapması bekleniyor.

Netmarble’ın Mobil Puzzle Oyunu “Puzzle Pet Party” Geliyor
Netmarble’ın Mobil Puzzle Oyunu “Puzzle Pet Party” Geliyor

Puzzle Pet Party en az üç adet aynı renk bloğu eşleştirerek hareket ettirebildiğiniz, toplayabildiğiniz ve temizleyebildiğiniz alışılmış tarzda bir puzzle oyunu. Uzaylılar tarafından kaçırılan evcil yavru hayvanları kurtarmak üzerine bir hikayesi bulunan oyunun; su samuru, ayı ve geyikten uzaylılara kadar uzanan sevimli bir karakter yelpazesi bulunmaktadır.

130’dan fazla seviyeyle, Puzzle Pet Party oynaması kolay bir oyundur ancak yine de ‘’canavarlarla savaşma’’ ve ‘’hayvanları kurtarma’’ gibi çeşitli görevler yapmanın muhteşem zevkini sunabilmektedir. Tek seferde olabildiğince puzzle toplayıp temizlemek için tasarlanan oyun, oyuncuların günümüz puzzle oyunları türüne yeni olan patlatma ve stratejik oynanış hislerinin zevkini bir arada yaşamalarına olanak sağlamaktadır.

Bunun yanında, Puzzle Pet Party birçok sosyal ağ özellikleriyle doludur; örneğin, kalp alıp verme, oynama süresini uzatan eşyalar veya arkadaşlarla rekabet.

Netmarble, Puzzle Pet Party oyununu içlerinde Kore, Japonya, Tayvan, Türkiye ve Hong Kong’un da bulunduğu 78 ülkede bu ay Google Play ve AppStore yoluyla piyasaya sürmeyi planlamaktadır. Büyük çıkıştan önce, şirket kilit karakterleri, hikayeyi ve bazı oyun ipuçlarını tanıttığı bir fragman yayınlamıştır.

Netmarble Denizaşırı Ülkeler Başkanı Seungwon Lee; ‘’Netmarble, dünyadaki oyuncuların birlikte eğlenebileceği bir puzzle oyunu geliştirmek, stratejik oyun zevkini artırmak, farklı ve ilgi çekici karakterler oluşturmak için çaba sarf etmiştir. Günümüz tipik puzzle oyunlarından fazlasını arayan oyuncular, Puzzle Pet Party’yi oynayarak çok daha fazla zevk alacaklar’’ açıklamasında bulundu.

Mobil puzzle oyunu Puzzle Pet Party hakkında daha fazla bilgi resmi Facebook sayfasında: (http://www.facebook.com/puzzlepetparty).

Basın bülteninden

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.