FİRMALAR VE OYUNLAR

Basın Bülteni: NETMARBLE, LİSTE BAŞI OLACAK BİR MOBİL RPG YAYINLIYOR: SEVEN KNIGHTS

NETMARBLE, LİSTE BAŞI OLACAK BİR MOBİL RPG YAYINLIYOR: SEVEN KNIGHTS

Koreli öncül oyun firması Netmarble Games (“Netmarble”), RPG türündeki en başarılı oyunlarından biri olan Seven Knights’ı 146 ülkedeki iOS ve Android cihaz kullanıcılarının beğenisine sunduğunu bugün duyurdu.

Geçtiğimiz sene Kore’de yayınlandığı günden bu yana yedi milyon kez indirilen oyun, dinamik RPG sistemini dünyayla tanıştırırken, fan kitlesini büyütmeye devam edecek. Oyunun yayınlanışını kutlamak için hazırlanan, karakterleri ve dövüş sistemini de içeren aksiyon dolu videoyu aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz:

NETMARBLE, LİSTE BAŞI OLACAK BİR MOBİL RPG YAYINLIYOR: SEVEN KNIGHTS
NETMARBLE, LİSTE BAŞI OLACAK BİR MOBİL RPG YAYINLIYOR: SEVEN KNIGHTS

Şu anda Kore Google Play Store’da en çok kazandıran oyunlar sıralamasında ilk üçte olan Seven Knights yayınlandığı günden bu yana Google Play Store’da devamlı olarak ilk beşte, geçtiğimiz 48 hafta boyunca da aralıksız ilk üçte yer almayı başardı. Kore dışında ilk defa 1 Ekim’de Tayland’da yayınlanan oyun, hem App Store hem de Google Play Store listelerinde ilk üçte yer aldı.

Seven Knights oyuncuları, kendi krallıklarına sahip yedi ana karakterle, her çeşitten zindanlarla ve eşsiz hikâyesiyle buluşturuyor. Asgar kıtasının, cesaret, ihanet ve -hem iyi hem de kötü- kişisel çıkarlarla dolu hikâyelerine sahip kütüphanelerinin kapıları açılıyor.

Büyüleyici 3D görsellere ve eşsiz bir seslendirmeye sahip Seven Knights enerjik ve yenilikçi oynanış tarzıyla oyunculara farklı bir deneyim sunuyor. Oyunun Sıralı Savaş sisteminde çeşitli yeteneklerden faydalanabilir, karşıdaki düşmana göre takım dizilişini değiştirme imkânı bularak, düşmana karşı saldırıda bulunabileceğiniz taktiksel savaş dizilimleri oluşturabilirsiniz. Ayrıca oyunda, tek kişi olarak oynayabileceğiniz İlahi Kule, başka oyuncularla savaşabileceğiniz Savaş Arenası ve en güçlü oyuncu birliğini oluşturmak için mücadele edebileceğiniz Kale Akını gibi modlar bulunmaktadır. Seven Knights oyununa katılarak, harika öykülere sahip 5 farklı sınıftan 230 toplanabilir karakterle oynama imkânı yakalayabilirsiniz.

Netmarble Denizaşırı Ülkeler Başkanı Seungwon Lee, yaptığı açıklamada, “Netmarble Games yüksek kaliteli her çeşit oyunu portföyüne katma çalışmalarına devam ediyor. Seven Knights, şirketin Batı’da yayınlanan RPG türündeki ilk oyunu olduğu için, oldukça heyecanlı ve gururluyuz. Çeşitli büyük hikâyelere, 230 farklı karaktere ve macera dolu oyun modlarına sahip Seven Knights, Asya’da olduğu gibi dünya genelindeki oyunculardan da büyük ilgi görecektir, oyunumuza güveniyoruz” dedi.

Netmarble Games stüdyolarından biri olan Netmarble Nexus tarafından geliştirilen Seven Knights, oyun için satın alma seçeneğiyle App Store ve Google Play’den ücretsiz olarak indirilebilir.

App Store: https://itunes.apple.com/us/app/seven-knights/id970818035?l=ko&ls=1&mt=8
Google Play Store: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.netmarble.sknightsgb
Seven Knights hakkında daha fazla bilgi almak için, lütfen ziyaret edin: http://sevenknights.netmarble.com/

Basın bülteninden

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.