FİRMALAR VE OYUNLAR

Basın Bülteni: Netmarble Koşu Oyunu ‘Quickboy’u Piyasaya Sürüyor

Netmarble Koşu Oyunu ‘Quickboy’u Piyasaya Sürüyor

Netmarble Games (“Netmarble”, CEO Youngsik Kwon, www.netmarble.net), bir Netmarble stüdyosu olan Cherrybugs Inc tarafından geliştirilen mobil koşu macera oyunu ‘Quickboy’u bugün Türkiye’nin de dahil olduğu 134 ülkede App Store ve Google Play Store’da piyasaya sürdüklerini duyurdu.

Netmarble Koşu Oyunu ‘Quickboy’u Piyasaya Sürüyor
Netmarble Koşu Oyunu ‘Quickboy’u
Piyasaya Sürüyor

Quickboy düşen engeller, yıkılan köprüler gibi dinamik arazi özellikleri ve zıplama ile teslimat gibi macera öğeleri içeren gündelik bir koşu oyunu. Koşmak, zıplamak ve kaymak gibi koşu oyunlarının temel kontrollerini uygulayan oyun kolay oynanıyor ve teslimat, büyüme ve gelişme gibi aksiyon öğeleri ekleyerek kendini diğer koşu oyunlarından bir adım öne çıkarıyor.

Oyun, ölümcül bir virüs salgınının ele geçirdiği bir dünyayı anlatıyor ve quickboylar sağ kalanlara umut götürüyor. Bir animasyon tarzında sunulan Quickboy oyuncuları bir animasyon izliyormuşçasına hızla oyuna kaptırmaya teşvik ediyor.

Quickboy iki mod içeriyor; bölümlerden oluşan Hikaye Modu ve sonsuz koşu oyunu heyecanını taşıyan Dünya Mücadelesi Modu. 70 bölümden oluşan Hikaye Modu’nda oyuncular her bölümde verilen toplama ve teslimat gibi görevleri yerine getiriyor. Dünya Mücadelesi Modu’nda ise oyuncular ait oldukları ülkeler için diğer oyuncularla yarışıyor ve kazanılan puanlar karşılığında bol miktarda ödül kazanıyor veya mevsime özel kutlamalara katılıyor.

Ayrıca Quickboy oyuncuları, kendi yeteneklerine sahip hava araçları ve uçma özelliğine sahip jetpacklerin de dahil olduğu 40’ın üzerinde eşyayı toplar, korur ve geliştirirken stratejik bir şekilde oynar.

Netmarble bunlara ek olarak mini oyun tarzındaki eşya ruleti ve günlük etkinlikler gibi ekstra eğlenceler eklerken, aynı zamanda Facebook arkadaşlarını kurtarmak gibi sosyal özellikleri de oyuna dahil etti.

Cherrybugs Inc. CEO’su Chul ho Jung “Kendimizi, oyunculara basit koşu oyunlarından oyunlarından daha fazla eğlence sunmak amacıyla, yüksek kalitede bir oyun olan Quickboy’u geliştirmeye adadık” derken Netmarble Denizaşırı Ülkeler Başkanı Lee ise . “Görevleri yerine getiren oyuncuların da tıpkı oyundaki quickboylar gibi hem başarı hem de eğlence hissi alacaklarını umuyoruz.Kolay oynanabilirliği ve eğlenceyle aksiyon dolu olmasıyla, Quickboy’un koşu oyunu ve macera oyunu tarzında yeni bir standart teşkil etmesini bekliyoruz” diyor ve ekliyor “Netmarble sıkı oyunculardan gündelik oyunculara, herkese hitap edecek çeşitli tarzlarda oyunlar sunmaya devam edecek.”

Sadece koşu oyunlarının hızıyla yetinmeyip, öne çıkan eğlence faktörlerini de kullanan Quickboy bugünden itibaren App Store ve Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirilebilir. Quickboyhakkında daha fazla bilgi için www.QuickBoygame.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.