FİRMALAR VE OYUNLAR

Basın Bülteni: NETMARBLE, BEKLENEN MOBİL OYUNU IDEA’NIN AÇIKLAMASINI YAPTI

NETMARBLE, BEKLENEN MOBİL OYUNU IDEA’NIN AÇIKLAMASINI YAPTI

Netmarble Games, 2015 yılının en çok beklenen oyunu IDEA’nın (geçici isim) Temmuz ayında önce Kore’de açılacağını ve daha sonra Kuzey Amerika’da açılacağını bugün duyurdu. Büyük ölçekli, gerçek zamanlı, ünlü besteci Steve Jablonsky’nin bestelediği müzikler ile desteklenen lonca savaşları, oyunculara mobil cihazlarda inanılmaz bir çevrimiçi RPG deneyimi sunuyor.

NETMARBLE, BEKLENEN MOBİL OYUNU IDEA’NIN AÇIKLAMASINI YAPTI
NETMARBLE, BEKLENEN MOBİL OYUNU IDEA’NIN AÇIKLAMASINI YAPTI

“IDEA, loncanızla yapacağını büyük ölçekli ve gerçek zamanlı savaş ile gerçek bir çevrimiçi RPG efsanesi sunuyor,” diyen Netmarble Npark temsilcisi Hong Kyu Kim açıklamasına şunları da ekledi: “Tıpkı çevrimiçi bir bilgisayar oyununda olduğu gibi, oyuncular mobil cihazlarını kullanarak savaş heyecanını tamamen yaşayacak.”

“IDEA, Netmarble Npark’ın geliştirme kapasitesi ve Netmarble’ın başarıya giden yolu birleşince rekor kıracak bir mobil projesi olacak,” diyen Netmarble temsilcisi Youngsig Kwon şunları da ekledi: “ Bu oyunun, Kore’de geliştirilmiş mobil RPG oyunlarını bu türde dünyanın en iyisi yapmak için bir şans olduğunu düşünüyoruz.”

Yüksek kalitedeki çarpıcı grafikleri ile IDEA, maksimum 21’e 21 geniş ölçekli ve gerçek zamanlı parti oyunu ile diğer mobil oyunlara göre eşsiz bir savaş deneyimi sunuyor. IDEA 80’den fazla haritası ve 9 farklı teması ile oyuncuları büyük dünyasına çekiyor. Vahşi Savaşçı, Suikastçı ve Büyücü rollerinden birine bürünen oyuncular 3151 çeşit ekipmanı özelleştirerek ve çeşitli yetenek birleşimlerini kullanarak stratejik hareketler oluşturabiliyor.
Steve Jablonsky, engin dünyaları 22 farklı bölgeyi temsil eden temalarla doldurarak IDEA’ya can veriyor. Transformers, Pearl Harbor veThe Island gibi Hollywood filmlerindeki çalışmalarıyla bilinen besteci, duygusal sahnelere ve savaşın yarattığı kaosa mükemmel şekilde uyan notaları ile IDEA’da tüm yeteneğini sergiliyor.

Basın bülteninden

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.