YEREL ETKİNLİKLER

Basın Bülteni: n11.com’la Oyun Dolu Bir Gün

Basın Bülteni: n11.com’la Oyun Dolu Bir Gün

E-ticaret sektörünün lider oyuncusu n11.com, oyun severler için çok özel bir etkinliğe imza atıyor. 29 Mart Pazar günü Point Hotel Barbaros’un içindeki The Game’de gerçekleştirilecek Konsol Oyunları Festivali GameFest’te katılımcılar 11 farklı oyunda kapışacak, her oyunun şampiyonu sürpriz ödüllerin sahibi olacak

Basın Bülteni: n11.com’la Oyun Dolu Bir Gün
Basın Bülteni: n11.com’la Oyun Dolu Bir Gün

n11.com’un düzenlediği ilk resmi oyun festivali olma özelliği taşıyan n11.com GameFest Konsol Oyunları Festivali, 29 Mart Pazar günü Point Hotel Barbaros’un içindeki The Game’de gerçekleştirilecek. Her yaştan oyun tutkununu bir araya getirmeyi amaçlayan, eğlencenin doyasıya yaşanacağı festivalde katılımcılar oyunların, turnuvaların, DJ performansları ve sürprizlerin tadını doyasıya çıkaracak.

n11.com GameFest kapsamında FIFA 2015, Zombie Hunter, Gladiator, Wii Heading, Araba Yarışı, Wii Hulla Hoop, Xbox Kinect Ski, Atari Street Fighter, Boks gibi efsaneleşmiş ve yeni oyunların yanı sıra, n11.com’un Öncelik Kadınların konsepti altında sadece kadınların katılabileceği Just Dance oyunu da yer alacak. Katılımcıların 11 farklı oyunda kapışacağı festivalde her oyunun şampiyonu bir ödül kazanırken, festival finalinde ise şampiyonlar karşı karşıya gelecek.

Katılımın ücretsiz olduğu festivalde turnuva coşkusu, karşılaşmalar sonrasında DJ parti ve müzik eşliğinde devam edecek.

Festivale kayıt yaptırmak için ad soyadla birlikte mail adresi, cep telefonu numarası ve katılmak istenilen oyunu yazıp gamefest@n11.com’a mail atmak yeterli olacak.

Basın bülteninden

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.