DİĞER HABERLER

Basın Bülteni: Microsoft’ta “Oyuncu” Değişikliği!

Microsoft’ta "Oyuncu” Değişikliği!
Microsoft’ta "Oyuncu” Değişikliği!
Microsoft’ta “Oyuncu” Değişikliği!

Microsoft Orta Doğu ve Afrika Bölgesi Kanal Pazarlama Direktörü Sarper Saraçoğlu, Microsoft Türkiye’ye Xbox Oyun Konsolları’nın yönetiminin de dahil olduğu Perakende Satış ve Pazarlama Bölümü’ne Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı. Bu görevi 2012’den beri başarıyla yürüten İpek Baykurt ise Microsoft Ortadoğu ve Afrika Bölgesi İş Geliştirme Müdürü KOBİ Segmenti sorumlusu olarak atandı.

Türkiye’nin bilişim gücü Microsoft farklı pozisyonlardaki atamalarla 2015’e hızlı bir giriş yaptı. Microsoft’un “oyun kurucusu” Xbox’un yönetim ekibinde de görev alan İpek Baykurt’un görevine getirilen Sarper Saraçoğlu bundan önce Microsoft Orta Doğu ve Afrika Bölgesi Kanal Pazarlama Direktörü olarak çalışıyordu.

PepsiCo Satış ve Pazarlama, Frito Lay ve Kraft Foods’ta 15 yıllık profesyonel deneyime sahip olan Saraçoğlu, iş kurma stratejilerinin geliştirilmesi alanında hem ulusal hem de bölgesel alanda tecrübeye sahip. Daha önce aynı görevi başarıyla sürdüren İpek Baykurt ise Microsoft Ortadoğu ve Afrika Bölgesi İş Geliştirme Müdürü KOBi Segmenti görevine atandı.

Basın bülteninden

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.