Karne hediyesinde tercih teknolojik ürünler

Basın Bülteni: Karne hediyesinde tercih teknolojik ürünler

Bu yıl sömestr tatilinde ailelerin en çok tercih ettiği karne hediyesi teknoloji ürünleri olurken, öğrencilerin en sevdiği hediyelerin başında oyun konsolları ve oyunlar geldi. İnternetten alışverişin favori adreslerinden Hizlial.com’un satış verilerine göre, oyun konsolları, oyun, tablet ve bilgisayar satışları son bir ayda en çok tercih edilen ürünler arasında yer aldı.

Karne hediyesinde tercih teknolojik ürünler
Karne hediyesinde tercih teknolojik ürünler

Son yıllarda karne hediyelerinde yükselen trend teknoloji ürünleri. İnternetten alışverişin favori adreslerinden Hizlial.com’un verilerine göre, bu yıl sömestr tatilinde çocuklarını mutlu etmek isteyen ailelerin en çok tercih ettiği karne hediyesi yine teknolojik ürünler oldu. Öğrencilerin en sevdiği karne hediyeleri arasında ise, eğlence dolu bir tatil geçirmelerinin garantisi olan ve aynı zamanda yeteneklerine de katkı sağlayan oyun konsolları ve oyunlar başı çekti.

Tabletten geliştirici oyunlara ve hobi ürünlerine, kitaptan enstrümana birçok hediye seçeneği sunan Hizlial.com’un satış verilerine göre, her sömestr döneminde olduğu gibi bu yıl da bilgisayar, tablet, akıllı telefon, oyun konsolları ve oyun satışları en çok tercih edilen ürünler arasında yer aldı. Sömestr tatilinde stres atarak yeni ders dönemine hazırlanmak isteyen birçok öğrenci, PC, PS3, PS4, PSP, X Box ve X 360 formatlarındaki oyunlarla eğlence dolu bir tatil keyfi yaşadı.

Basın bülteninden

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.