DİĞER HABERLER

Basın Bülteni: Joygame’e Özel Arama Motoru’nu Yandex Geliştirdi

Joygame’e Özel Arama Motoru’nu Yandex Geliştirdi

Türkiye’nin internet arama motoru Yandex, Türkiye’nin en büyük dijital eğlence platformu Joygame için özel bir browser geliştirdi.

Joygame’e Özel Arama Motoru’nu Yandex Geliştirdi
Joygame’e Özel Arama Motoru’nu Yandex Geliştirdi

Türkiye’nin lider online oyun yayıncısı Joygame ve Türkiye’nin internet arama motoru Yandex işbirliğinde geliştirilen Joygame’e özel Yandex.Browser kullanıcıların beğenisine sunuldu. Oyun severlere hızlı, güvenli ve pratik bir internet deneyimi sunan Yandex.Browser’ın bu özel sürümünde kullanıcılar, Joygame oyun temalarına kolayca ulaşabiliyor. Joygame’in Mstar, Goley ve Wolfteam oyunları özelinde başlayan proje, kullanım kolaylığı, hızı ve oyunseverlere hitap eden görselliği ile dikkat çekiyor.

Joygame Yandex.Browser’ın oyunseverler için öne çıkan bir diğer özelliği ise; çoğunlukla tarayıcılar üzerinden oyun oynamak için kullanılan ve birçok tarayıcı tarafından artık desteklenmeyen Unity Web Player ve uygulama geliştirme arayüzü olan NPAPI desteğini sürdürecek olması. Böylece tarayıcı üzerinden Unity desteği gerektiren oyunları oynamak isteyen kullanıcılar Yandex.Browser ile sorun yaşamadan oyun keyfin, yaşamaya devam edecekler. Joygame’e özel Yandex.Browser’a http://joy.ac/4fHm linkinden ulaşabilirsiniz.

Basın bülteninden

Basın Bülteni: Joygame’e Özel Arama Motoru’nu Yandex Geliştirdi” üzerine bir yorum

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.