DİĞER HABERLER

Basın Bülteni: Android İşletim Sistemli Oyun Tableti Wikipad 24 Aralık’ta Türkiye’de!

Android İşletim Sistemli Oyun Tableti Wikipad 24 Aralık’ta Türkiye’de!

Amerika ve İngiltere’de elde ettiği başarıyla oyunseverlerin büyük ilgisini çeken Wikipad 24 Aralık’ta Türkiye pazarına giriyor. 7 inç boyutundaki tablet ve duyarlı oyun kontrolöründen oluşan Wikipad Türkiye’deki oyunseverlere tanıtılacak.

Android İşletim Sistemli Oyun Tableti Wikipad 24 Aralık’ta Türkiye’de!
Android İşletim Sistemli Oyun Tableti Wikipad 24 Aralık’ta Türkiye’de!

Wikipad Inc., Wikipad 7 inçlik oyun tabletini 24 Aralık’ta Türkiye’de satışa sunacağını duyurdu. Takılıp çıkarılabilir çift analog kontrolörlü Wikipad, konsol kalitesinde oyun deneyimini premium Android tablet teknolojisiyle birleştiriyor.

Taşınabilir Oyun Deneyimi Yeniden Şekilleniyor!
Takıp çıkarılabilir çift analog kontrolörlü Wikipad’in 7 inçlik çoklu dokunmatik ekranı kullanıcılara konfor sağlıyor. 16GB dahili depolama alanıyla birlikte tablet üzerinde micro-HDMI bağlantı noktası, akselometre, pusula, Glonass destekli GPS’i bulunuyor. Dört çekirdekli Nvidia Tegra 3 işlemcisi ve 1GB RAM’e sahip olan cihazın 16GB’lık depolama alanı microSD hafıza kartı kullanılarak 32GB’a kadar yükseltilebiliyor. IPS kapasitif dokunmatik ekranı üzerinde 16:10 en boy oranına sahip olan tablet, 2 megapiksel ön kameraya da sahip. Bu sayede oyunseverler oyunlarla birebir etkiletişime geçebiliyor. Geniş ekranlı oyun deneyimini USB ve HDMI bağlantılarıyla da destekleyen Wikipad kullanıcılarına muhteşem bir oyun deneyimi yaşatıyor. Özel tasarımlı fiziksel oyun kontrolörü, tuşlarıyla oyun oynarken hareket alanında da yüksek verim sağlıyor. Wikipad ultra hafif şasesi ve kaymayan arka tasarımı sayesinde sağ ya da sol elini kullanan oyuncuların kavrayışlarına uygun olarak geliştirildi. Aynı zamanda HDMI çıkışıyla televizyon ekranına bağlanabilen tabletlerde 3 boyutlu oyun oynama özelliği de bulunuyor.

M&T Eletronics tarafından dağıtımı gerçekleştirilen Wikipad, tüm Türkiye’deki MediaMarkt mağazalarında 699TL’den satışa sunulacak. Ürün özellikleri ve Wikipad çiftli analog kontrolörlünün avantajları, video oyunları ve topluluk destek sayfası hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için: http://www.wikipad.com/ ziyaret ediniz.

Basın bülteninden

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.